Порошенко в ефірі Sky News закликав західних партнерів збільшити військову допомогу Україні і дати більше зброї

Петро Порошенко під час включення з Центру територіальної оборони в Києві в ефірі британського телеканалу Sky News закликав західних партнерів збільшити військову допомогу Україні. 

«Слід розуміти, що ця війна – вона не лише про Україну. Це війна про вас, наші дорогі партнери, про Захід, про Вільний світ, адже ніхто не знає, де Путін зʼявиться завтра. І саме тому ваша допомога, ваша ефективна протидія путінській агресії є такою життєво важливою для нас, українців. Для нас, які перебувать ось тут, лише за два кілометри від російських військ», – сказав Порошенко.

«Ми ні на кого не нападаємо. Ми не робимо нічого, що може завдати шкоди якійсь країні чи території. Але ми зробимо все можливе заради захисту нашого майбутнього. Адже наше майбутнє – у складі Європейського Союзу. І наше майбутнє – це майбутнє членство в НАТО. Нині ж маємо використвувати всі можливості для захисту нашого народу, нашої землі», – зазначає п’ятий Президент. 

«Наша головна сила – в рішучості наших солдатів. В рішучості наших Збройних Сил. В рішучості наших військових, які протистоять російським танкам, до речі, завдяки американським Джавелінам та британським і шведським NLAW. Значна кількість російських танків були підбиті за останні 72 години саме завдяки вашій допомозі», – констатує Порошенко. 

«Прошу, збільшуйте вашу допомогу. Нам потрібні бронежилети, каски, протитанкова та протиповітряна зброя. Це все для того, щоб збільшити нашу оборонну здатність з тим, щоб ми могли і далі протистояти божевільному агресору», – закликав лідер партії.