Степан Кубів про знищення музею Марії Приймаченко: все українське дратує «русскій мир»

Українська культура, духовність дратує росіян і вони намагаються це знищувати. Про це народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Степан Кубів сказав в коментарі Прямому.

«Все національне, українське «русскій мир» дратує. Дратує те, що вони виросли з болота, злодійства, без історії, і навіть без родового чи називного відмінку, коли ми говоримо про націю чи національність загалом. І говорити про українство, яке має корені більше як 1185 років», – сказав Кубів.

«Коли ми говоримо про свою історію, про музей Марії Приймаченко, то бог захистив і дав розум, що духовність і цінності – це набагато більше, ніж та чи інша істина, виражена грошима. І це саме головне. Тому що духовність, наша молитва, наша культура має велику спадщину – спадщину відображення перемог, істини», – зазначив депутат.

«І саме музей Марії Приймаченко стане гордістю для нас, а односельчани, які врятували картини, зробили великий подвиг, подвиг серця, подвиг розуму і подвиг, що перемога буде за Україною», – додав Кубів.