Володимир В’ятрович: окупанти думали їх чекають з хлібом і сіллю, а виявилось з «бандерівським смузі»

Путін і росіяни думали, що їх чекає місцеве населення, але виявилося, що всі українці готові боротися зі зброєю в руках. Про це заявив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир В’ятрович в коментарі журналістам.

«Вони накачували своє суспільство пропагандою настільки, що вона повністю накачала їхні голови. На основі цієї пропаганди вони зазнають поразки. Вони щиро вірили, що коли зайдуть, їх привітають хлібом-сіллю, а точно не «бандерівським смузі», спокійно пройдуть з Харкова, Чернігова на Київ і «звільнять» Київ від клятих націоналістів, у чому їм ще допоможе місцеве населення. Це те, у що вони вірили і на чому базувалися їх стратегічні плани. Звичайно це нереально», – сказав він.

«Путін приймає рішення на основі цієї віри. В іншому випадку не було б цих абсурдних колон, які валять по шосе не в бойовому порядку, сподіваючись, що пройдуть. Вони доїжджають до якось місця, їх зустрічає арта народна чи професійна, згорають і на тому все закінчується», – додав В’ятрович.

«Вони діють за принципами Жукова – «бабы нарожают». Вони вірили, що прийдуть як герої радянських фільмів про «німців і наших». А реальність страшніша – вони поводяться як нацисти в роки Другої світової війни», – підкреслив народний депутат.