На Луганщині депутати від «Європейської Солідарності» вступають до лав територіальної оборони та захищають свої міста від російської агресії. Про це вони повідомляють на своїх сторінках в соціальній мережі Facebook.
«Не можу сказати, що ці дні добрі, але ми пройдемо цей шлях. Як депутат звітую вам про свою роботу за рік працював чесно, виконував все, що ви бажали наскільки зміг. Мабуть моя депутатська діяльність на цей рік закінчилась, але я повернусь, тому що як громадянин України я взяв зброю, щоб знищити ворога. Бажаю вам здоров’я, всього найкращого. Ми повернемось! Перемога буде за нами!» – сказав боєць тероборони Луганщини Юрій Кушнір.
«На всіх фронтах російську гидоту б’ють українські війська. Ми зібрали штаб у Лисичанську і гидота ця по нашому напрямку не пройде. Все буде Україна! Не вірте фейкам. Наші війська пересуваються і дають гідну відсіч» – сказав боєць тероборони Михайло Голтишов.
Крім цього, очільник обласного осередку «ЄС» на Луганщині Сергій Шакун закликав підприємців підтримувати роботу магазинів і забезпечувати продовольством луганчан.
«Тримаємо спокій. Нас охороняють Збройні Сили – потужні підрозділи. Без всякої паніки, як в 2014 році утримали ситуацію, так і зараз утримаємо», – сказав він.


