206 батальйон тероборони Києва створений на базі «Європейської Солідарності» врятував мешканців Ірпеня

206 батальйон територіально оборони Києва виконав надважливе бойове завдання порятунку дітей та жінок з Ірпеня раніше знищеного і нині оточеного російськими окупантами.

Понад 400 жінок та дітей були евакуйовані з міста, незважаючи на зруйнований міст. Люди зі сльозам на очах вітали українських воїнів і дякували їм за можливість виїхати з оточеного міста.

Мешканців Ірепеня привезли до Києва, нагодували, після цього доправили на Центральний вокзал та посадили у машини, які виїжджають з Києва та перевезуть їх у безпечне місце.

Петро Порошенко зазначив, що всіх евакуйованих з Ірпеня доправлять до залізничного вокзалу: «Ми бажаємо вам щасливої дороги і ми бажаємо вам якнайшвидшого повернення до ваших домівок».

«Ми будемо робити все можливе. Наші воїни, ми у батальйоні територіальної оборони щоб вибити російського ворога з української землі. Ми всі йому кажемо – геть з України», – зазначив він.

«Ми нікому не дамо вас скривдити і ми своїх не кидаємо», – додав Порошенко.

За словами військових, завдання евакуювати людей з Ірпеня батальйону поставив Петро Порошенко.

206 батальйон був створений саме для захисту Києва і околиць. До формування увійшли депутати партії «Єворпейська Солідарність» та ветерани російсько-української війни, небайдужі кияни. Батальйон уже взяв участь у захисті Гостомеля, а також київського району Оболонь від рашистських ДРГ і окупантів.

Батальойн озброєний та екіпірований коштом Петра Порошенка.