На Київщині героїчно загинув кіборг, депутат Фастівської міськради від «ЄС» Тимофій Рудюк

У бою з російськими окупантами на Київщині героїчно загинув учасник АТО, кіборг, депутат Фастівської міської ради від партії «Європейська Солідарність» Тимофій Рудюк.

«Фастів у жалобі. До лав Небесного Війська став Герой Тимофій Рудяк. Кіборг, захисник, військовослужбовець, котрий ще на початку російського вторгнення відправився боронити кордони рідної країни. Пройшовши пекло АТО, в перший день широкомасштабного вторгнення росії в Україну став на захист держави. У бою загинув смертю хоробрих. Не пробачимо непоправної втрати. Вічна пам’ять Тимофію Ярославовичу Рудяку.Вічна Слава Героям!», – йдеться на сторінці Фастівської міської ради.

«Наш Герой… він пройшов війну на Сході, і загинув, захищаючи рідний Фастів, куди ворог намагався прорватися через Макарів. Депутат від Європейської Солідарності…, з першого дня захищав свою землю…
Він був серед тих, хто зупинив ворожу колону, і коли ворог розбігся, полював за ними рідними лісами. Там його наздогнала куля… Вічна слава Герою. Великі співчуття його дружині Людмилі Рудяк і трьом їхнім діткам… Ми пам’ятаємо. І завжди будемо пам’ятати…», – пише народна депутатка Вікторія Сюмар.

Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким та друзям загиблого Героя.

Прощання з Тимофієм Рудяком відбудеться о 13:00, УГКЦ св.Димитрія – повідомляє Фастівська міськрада.