Петро Порошенко закликав Індію припинити купувати російську нафту

Петро Порошенко в інтерв´ю індійському телеканалу  WION закликав Індію припинити купувати російську нафту. Він наголосив, що путін використовує торгівлю з Індією у своїй пропаганді проти міжнародних санкцій. 

«Я знаю, що Росія використовує вас у своїй пропаганді проти санкцій. Коли вони кажуть, що Індія купує російську нафту за значно нижчими цінами. Вони кажуть, що продають по 25 доларів за барель. Але ж в них ви купуєте лише незначну частку, що дорівнює одному чи двом дням вашого споживання. Прошу, припиніть це. Про це всі жертви в Україні просять у вашого уряду, будь-ласка, припиніть купувати російську нафту», – говорить Порошенко. 

«Моє прохання до держав-учасниць Європейського Союзу є точно таким самим. Це прохання від мене, пʼятого президента України, яке я адресую своїм друзям-главам держав та урядів Євросоюзу. Однозначно, нам потрібне повне ембарго на російські нафту і газ. І не має значення, чи йдеться про країни Європейського Союзу чи Індію, чи будь-яку іншу державу в світі, включно з Китаєм. Однак моє прохання зараз, звертаюся саме до Індії. Вчора таке саме прохання адресував країнам Євросоюзу», – зазначив Порошенко.