Весільний подарунок молодятам з тероборони: Порошенко привіз бронежилети, рації та аптечки у 128-ий батальйон

Громадська активістка, волонтерка, учасниця тероборони Києва Леся Філімонова розповіла, що Петро Порошенко привіз у її 128-ий батальйон бронежилети, рації і аптечки.

«Це історія не про силу Фейсбуку і не про якусь там магію. Це історія про людей, які роблять одну спільну справу заради своєї країни. Заради перемоги. Заради нашого майбутнього. Від щирого серця дякую Петру Порошенку, Ірині Геращенко за чудові подарунки для моїх котиків! Разом до перемоги!», – написала Леся Філімонова у Facebook

Петро Порошенко назвав це «весільним подарунком», адже і Леся, і її коханий служать в одному батальйоні. Тут і одружилися після початку російського вторгнення.

«Так у наші дні виглядає весільний подарунок. Пані Леся разом з майбутнім чоловіком з перших днів війни пішли в тероборону Києва. На позиціях і побралися. Якось Леся звернулася до нас з проханням допомогти з броніками. Вирішив, що це буде їх весільний подарунок))) Сьогодні вдалося передати для 128 батальйону і бронежилети, і аптечки, і рації. Щастя молодим! Та перемоги нашій славній Україні!», – написав Порошенко. 

Як відомо, Петро Порошенко системно допомагає забезпечувати зброєю, боєприпасами і військовим спорядженням 206-й батальйон територіальної оборони Києва та кілька підрозділів ТрО Київщини. 

«І у нас, і у вас є 200-ті. І це та ціна, яку ми платимо для того, щоб зупиняти ворога. Ми навіть не відволікаємося на канонаду артилерії систем залпового вогню. Я думаю, що це перший, але точно не останній подарунок. Тут рації, бронежилети, тут є й деякі сюрпризи», – сказав Порошенко під час зустрічі з бійцями 128-го батальйону.

Петро Порошенко з перших днів широкомасштабного російського вторгнення передав у війська та підрозділи територіальної оборони кількасот кулеметів ПКМ («Покемон»), броньовані пікапи «бандеромобілі», тактичні аптечки, рації та військове екіпірування. 

Як повідомив волонтер Юрій Бірюков, Фонд Порошенка також профінансував закупку 5500 бронепластин з фінської сталі для 2 750 бронежилетів  четвертого класу захисту на суму понад 247 тисяч євро. 500 бронежилетів з цієї партії вже відправляються захисникам України.  

Ще 450 бронежилетів, придбаних коштом Фонду Порошенка, на початку березня були відправлені захисникам Миколаєва. 

Петро Порошенко також повідомив, що триває робота над постачанням в Україну високоякісних кевларових шоломів, і перша партія скоро буде доставлена для бійців ЗСУ та тероборони.