Порошенко обговорив з екс-прем’єром Австралії Тоні Ебботтом посилення санкцій проти росії та постачання в Україну новітнього озброєння

Петро Порошенко під час розмови з колишнім прем’єр-міністром Австралії Тоні Ебботтом обговорив конкретні кроки щодо примушення країни-агресора до миру та підтримки України.

«Мав змістовну розмову з моїм давнім другом і великим другом України Tony Abbott, колишнім премʼєр-міністром Австралії. Сьогодні весь світ уважно спостерігає за подіями в Україні, нас підтримують звідусіль. Австралія не є винятком і твердо стоїть на позиціях рішучої підтримки Києва, єдності і солідарності з Україною у непрості часи відсічі повномасштабному вторгненню росії», – написав Порошенко у Facebook.

«Докладно обговорили конкретні кроки із зміцнення допомоги Україні у припиненні злочинної та неспровокованої війни кремля та забезпеченні невідкладної післявоєнної відбудови України. Мужність і стійкість українського війська вражає всіх наших союзників. Приємно було почути від Тоні Ебботта визнання правильності наших підходів щодо розбудови Збройних Сил України за кращими натівськими зразками. Те, що було зроблено з 2014 року для створення нашої армії, сьогодні рятує Україну і Вільний світ», – зазначає Порошенко.

«Домовились, що як колишній премʼєр-міністр Тоні і надалі буде підтримувати Україну, передусім сприяючи в забезпечені нашої держави новітніми зразками потрібної військової техніки і обладнання», – повідомив п’ятий Президент.

«Висловили впевненість у тому, що пекельні санкції та їхнє подальше посилення повинно і надалі залишатися ключовим пріоритетом для світового співтовариства і всіх справжніх союзників України», – резюмує Порошенко.