Волонтери і бізнес завжди першими знають, що потрібно на передовій – Южаніна

Підприємці і волонтери добре обізнані з нинішніми потребами в обороні і вони швидше реагують на запити військових. Тому скасування Верховною Радою оподаткування на товари, які передають в армію, значно спрощує забезпечення потреб оборони. Про це сказала народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна.

«Що найбільше людей, суспільство цікавило в перші дні війни? Як завжди найбільш швидка реакція відбувається в бізнесу. Бізнес і волонтери завжди знають, що потрібно на передовій, чим допомогти. І готові до цього», – сказала Южаніна.

«Поки ми приймали перший пакет змін до законодавства, який дозволяв бізнесу передавати матеріальні цінності, паливо, яке було необхідне найперше, і забезпечувати ті ж самі заклади охорони здоров’я, люди це все вже робили», – додала депутатка.

«Перший пакет законодавчих змін якраз і стосувався цієї безкоштовної передачі і Збройним силам України, іншим формуванням всього того, що було необхідно для виконання ними своїх обов`язків. Усі ці речі не є обєктом оподаткування і всі суб’єкти господарювання можуть спокійно зараз продовжувати цю роботу. Тому що у частині сплати податків того жорсткого фіскального тиску, який був до цього, тепер немає», – пояснила вона.