Порошенко про успіх «Нептуна»: це свято вітчизняної оборонки, яка здатна випускати зброю світового рівня

Успішний запуск ракет «Нептун»,  які вразили російський крейсер «Москва» – це свято всього оборонного комплексу України. Вітчизняні виробники довели, що здатні випускати ракети світового рівня – сказав журналістам Петро Порошенко. 

«Я хочу всіх привітати зі святом – Днем «Нептуна». Я не виключаю, що це буде народне свято – переведення «Москви» до складу «стратегічних підводних сил». Сьогодні цей процес почався», – говорить Порошенко. 

«У 2014-му році, коли ми започатковували ракетну програму, ніхто не вірив. Казали,  що потрібні десятиріччя для того, щоб виробити власну ракетну технологію. Ми з 2014 по 2019 змогли це зробити. Ми провели випробування. Продемонстрували точність, відстані, технології виготовлення», – нагадав п’ятий Президент. 

«Ми маємо сьогодні два результата. Перший – це двома ракетами був потоплений флагман чорноморського флоту росії. А ви подумайте, скільки ракет було на його борту? І скільки смертей українців було у цих ракетах? На щастя, ці ракети сьогодні пішли на дно, «Москва» пішла на дно. Українські життя були врятовані. Хочу подякувати нашим воїнам ЗСУ», – констатує Порошенко. 

«А по-друге, я хочу подякувати нашим представникам оборонки, яких незаслужено шельмували декілька років. Вони довели, що вміють випускати кораблі, які дають відсіч російському флоту, випускати ракети, випускати броньовану техніку, яка краща за іноземну. І вони заслужили слова подяки результативністю своїх дій.  Сьогодні ваше свято,  дорогі оборонці і називається це свято День «Нептуна», – резюмує Порошенко.