Порошенко в ефірі MSNBC: знищення флагмана Чорноморського флоту РФ – це крок на шляху до звільнення окупованого Криму

Тріумф українських Збройних Сил та вітчизняного оборонного комплексу – так Петро Порошенко назвав в ефірі телеканалу MSNBC ураження ракетами «Нептун» російського крейсера, флагмана Чорноморського флоту РФ «Москва». П’ятий Президент вважає, що це може стати кроком до деокупації Криму. 

«Йдеться про труімфальне застосування нових українських ракетних систем, які були створені за мого президенства. Флагманський корабель російського Чорноморського флоту був підбитий двома ракетами українського виробництва і пішов на дно. Я вважаю це як перший крок до нашого звільнення Криму, адже портом приписки цього корабля був Крим», – говорить Порошенко. 

Він також наголосив, що тепер численне озброєння, яке разом із кораблем пішло на дно Чорного моря, не буде використане для вбивства українських громадян. 

«На борту цього крейсера перебувало чимало крилатих ракет, кожен запуск яких призводить до десятків, а то й сотень вбитих українців. Таким чином, завдяки цій ракетній атаці ми зберегли життя багатьох цивільних, багатьох жінок і дітей», – зазначає Порошенко. 

«Це важлива перемога ракетних технологій України. І важлива перемога для українських Збройних Сил», – наголосив Порошенко.