Валерій Прозапас: Місія нашого покоління – вибороти українську державу раз і назавжди

Депутат Запорізькой міської ради фракції «Європейська Солідарність» Валерій Прозапас вже вісім років дає гідну відсіч російським окупантам. Розпочав в АТО, потім боровся з ворожою пропагандою на інформаційному фронті, а з початку повномасштабної агресії повернувся на фронт бойовий. Сьогодні Валерій Прозапас – військовослужбовець ЗСУ, він проходить службу в одному з артилерійських підрозділів, відганяючи рашистів з нашої землі.

«Я проходив строкову службу ще в 90-х роках минулого сторіччя, тому до того, що росія принесла нам війну у 2014-му, я був, хоча і мінімально, але готовий. З 2015 року був в оперативному резерві першої черги. Всі ці роки постійно проходив підготовку як старший офіцер батареї, тримав форму та слідкував за розвитком технологій. Саме тому, 24 лютого одразу прибув до військомату і був призваний. Якесь особливе рішення не приймав, бо це взагалі не було для мене питанням, як і для багатьох моїх побратимів», – розповідає Валерій.

«Місія нашого покоління – вибороти раз і назавжди українську державу, бо без держави не буває нації. Ще навчаючись на історичному факультеті, в юності, я усвідомив, що на нашу долю можуть випасти великі випробування, як бачите, так і сталось», – ділиться військовий.

Валерій Прозапас не вірить в популістичні прогнози про «перемогу за два тижні». Але в тому, що вона буде за Україною, анітрохи не сумнівається. Він бачить перспективи для свого рідного міста і для країни, і після розгрому окупантів має намір продовжувати працювати над розвитком держави.

«Запоріжжя буде форпостом України на Півдні. Багато чого доведеться змінити в підходах до його управління, щоби не стати другим Маріуполем. Я вважаю, що ця війна надовго.

«Майже всі мої довоєнні прогнози збулися, тому я сподіваюсь на довіру народу і продовжу працювати на розвиток нової України, без популістів, пристосуванців у владі, ілюзій про «братні народи» та «прості рішення». Майбутнє за державницькими силами й за нами – громадянами власної держави», – резюмує Валерій Прозапас.