Створена широка антипутінська коаліція – Ірина Фріз про зустріч союзників на американській військовій базі Рамштайн

Під час зустрічі очільників оборонних відомств союзників України на американській військовій базі Рамштайн в Німеччини, фактично, створено широку антипутінську коаліцію.

Про це заявила народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз в коментарі журналістам.

«Мене оптимістично надихає ця зустріч, тому що вона символізує відродження міжнародної коаліції на підтримку України. Тому що 43 країни дали чіткий сигнал путіну, що Україна не залишається сам на сам. І якщо путін намагається перешкоджати розширенню НАТО, то ця зустріч свідчення того, що утворюється новий альянс і він вже створений. Там не лише країни НАТО, які об’єдналися для того, щоб дати рішучу відсіч агресору путіну», – сказала вона.

Представниця «Європейської Солідарності» наголосила, що світ має надавати адекватну відповідь на застосування росією неконвенційної зброї.

«Щодо психологічного стану путіна і адекватної реакції на все, що відбувається – в мене є великі сумніви. Одна з домовленостей під час зустрічі з Генсеком ООН полягала в тому, що буде надано можливість зробити гуманітарну евакуацію з Маріуполя. Тож ми з вами будемо в черговий раз свідками, наскільки адекватний путін. Якщо він подібні речі підтверджує, а потім їх порушує, весь світ має всерйоз замислитися над тим, що наразі в рф на чолі держави людина, яка психіатрично неготова до того, щоб діяти адекватно», – говорить Фріз.

«Відповідно ми маємо діяти з усім світом нелінійно, вчасно і спільно, щоб мати можливість зупинити цього зухвалого агресора, навіть якщо він буде намагатися використовувати всі засоби, які він має в наявності», – зазначила народна депутатка.

«Вся система світової безпеки, яка була до війни Росії проти України, зазнала краху. І зараз ми є фактично в центрі розбудови нової системи світової безпеки, яка зможе в майбутньому зупиняти будь-якого агресора, який буде вдаватися до подібних дій», – резюмувала Фріз»