Петро Порошенко: поки путін атакує Україну, Зеленський може розраховувати на мою підтримку

Петро Порошенко в ексклюзивному інтерв´ю на «5 каналі» наголосив, що в умовах широкомасштабного російського вторгнення Зеленський може розраховувати на його допомогу. 

«Ми маємо розуміти, що вся відповідальність зараз за оборону, безпеку і зовнішню політику лежить на президентові, Верховному Головнокомандувачу Зеленському. Це нелегка ноша», – наголошує Порошенко. 

«Коли я був президентом, ніхто не заздрив в 2014 році. Коли я був обраний без армії, з абсолютно порожньою казною, без копійки грошей і з величезним падінням ВВП країни. З окупованим Кримом, повністю окупованим Донбасом, і треба було приймати непопулярні рішення – з одного боку для звільнення двох третин окупованого Донбасу, з іншого боку для забезпечення економічного зростання», – нагадав Порошенко. 

«Я виходжу саме з тих позицій, що ми маємо зробити Україну сильнішою. Треба дати можливість Зеленському приймати рішення, що ми і робимо 64-ий день. Я можу йому порадити, я направляю йому листи. Частина рекомендацій в цих листах імплементується, за що я вдячний, частина – не імплементується, напевно для цього є якась інша мотивація», – зазначає Порошенко. 

Він наголосив, що Україна здивувала світ високим рівнем самоорганізації. «Роздали зброю українці, самі побудували оборонні споруди українці, самі стали на оборону країну, країна самомобілізувалася і українці самі організували життя в умовах війни. Ніде в світі не знайдете такої неймовірної і фантастичної нації», – переконаний Петро Порошенко. 

«Зеленський робить те, що може зробити, і він точно, поки путін нас атакує, може розраховувати на абсолютно безумовну мою допомогу. Бо це об’єднання не навколо Зеленського. Це ми, Зеленський, влада маємо об’єднатися навколо України», – вважає Петро Порошенко.