Порошенко на MSNBC: росія, яка шантажує світ ядерною бомбою, перетворюється на другу Північну Корею

Петро Порошенко в ефірі телеканалу MSNBC зазначив, що шантаж ядерною зброєю петерворює росію на другу Північну Корею. Порошенко наголосив – путін хоче залякати Україну, але йому не варто вірити.

«Мені відомо лише про дві країни в світі, які загрожують світові ядерною війною. І назви цих країн Північна Корея та росія. Сьогодні ми спостерігаємо за покроковою трансформацією росії в Північну Корею. Адже в світі нема іншої країни, яка б говорила про ядерну війну з позиції її можливості», – констатує Порошенко. 

«Загроза ядерною війною – це останній козир в кишені путіна. Таким чином він хоче залякати нас, щоб ми, в Україні, здалися. А тому відповідь моя є дуже простою – не бійтеся путіна. Не довіряйте путіну та його погрозам. Він блефує. Адже він розуміє, що наслідки точно будуть», – переконаний Петро Порошенко. 

«Цього січня пʼять ядерних держав погодили спільну заяву, в якій наголосили, що в ядерній війні не може бути переможців, і тому вона неприпустима. Чи слід нам розуміти, що навіть тут, як і у випадку з Будапештським меморандумом, росія порушує своє слово? Це є додатковим підтвердженням того, що путіну віри нема. Не вірте росії, але й не бійтеся її», – наголосив Порошенко. 

«Також хотів би сказати і лаврову, і путіну, і хто б там ще не був у росії: не намагайтеся сховати свою варварську війну в Україні за погрозами ядерною війною. Всі в світі знають, що саме ви розпочали весь цей жах», – резюмує Петро Порошенко.