Порошенко: життя показало, що без гарантій безпеки нічого не існує, Україна має бути в НАТО

Україна має бути в НАТО, адже Альянс є єдиною організацією, яка гарантує безпеку своїм державам-членам. Про це в екслюзивному інтерв´ю на «5 каналі» сказав Петро Порошенко. 

«Життя  показало, що без гарантій безпеки нічого не існує. На відміну від Ради Безпеки ООН, якихось міжнародних «междусобойчиків» – 5-та стаття Вашингтонської угоди 49 року, угоди про створення НАТО гарантує безпеку», – констатує Порошенко. 

«Хтось зараз хотів дискутувати про нейтральний статус?  Хочу нагадати, що в 2014 році, коли путін на нас напав, Україна була нейтральною, про НАТО мова не йшла», – зауважив п’ятий Президент. 

«На сьогоднішній день підтримка членства в НАТО серед українців зросла з 16 до 70%, а несподівано для путіна після початку його повномасштабної війни проти України і Швеція, і Фінляндія негайно поставили питання про приєднання до НАТО», – констатує Порошенко.

«У 2007 році, коли путін заявив, що він силою буде змінювати кордони, єдине правильне рішення світу було надати Україні, Грузії і Молдові План дій щодо членства в НАТО, прийняти нас в 2013 році – і точно цього б не було», – переконаний Порошенко. 

«Для того, щоб нам кожної хвилини не чекати російської атаки – членство в НАТО, і все буде добре», – вважає Петро Порошенко.