Фонд Порошенка з волонтерами передав на фронт 18 нових пікапів

Партію нових пікапів, підготовлених для бойових умов, передали десантникам на фронт. Автівки були придбані коштом Фонду Порошенка та волонтерів ГО «Справа громад» і «Res_Publika. Брати по Зброї». 

Дві автівки вже на передовій, ще 16 сьогодні відбули на службу. 

Сьогодні волонтери знову, як і в 14-му році, роблять звичну справу, говорить Петро Порошенко. «Бо, на жаль, з початком війни не вистачало бронежелетів, кевралових шоломів. Потрібні були цифрові радіостанції, тепловізори, потрібні були вже нові Старлінки, величезна кількість розгрузок та інші речі, які сьогодні звично тягають з-закордону наші українські волонтери», – констатує Порошенко.

«Ми встигли завезти 5000 бронежилетів з фінської броні, з демпферами, з антирекошетом, високої якості, завезти радіостанції: цифрові, автомобільні, з ретрансляторами. Завезли тепловізори, снайперське обладнання, завезли все те, що не вистачало нашим воїнам», – зазначає Порошенко.

«І от дійшла справа до техніки. Спілкуючись з нашими військовими, з представниками штурмових груп, використовуючи досвід 2014-2015 років, ми прийняли рішення поставити нові автомобілі, нові пікапи, які гарантовано проходять декілька років, повнопривідні, потужні», – пояснює Порошенко. 

«Тут знаходяться закуплені нами 16 автомобілів, два ми вже передали. Сьогодні ці підуть в десантні бригади, в наші десантно-штурмові війська. Тут також стоять бронекапсули, кулемети. Вони в такому вигляді підуть на фронт», – показує Порошенко. 

Він зазначив, що це лише початок програми: «для нас принципово, щоб кожна бригада, яка зараз воює на фронті, була долучена до цієї програми, щоб їм була запропонована в разі потреби наша допомога. Почати зі зрозумілих причин ми прийняли рішення з десантно-штурмових. І почати саме зі Сходу і Півдня», – зауважує Порошенко. «А буде ще, відкрию таємницю, і про військові вантажівки в майбутньому. Ми зараз цим займаємося. І можливо про бронетехніку в майбутньому. І цим ми займемося. Принаймні ми все робимо для того, щоб це вдалося», – говорить Петро Порошенко.

«Я думаю, що зараз кожен українець, а особливо кожен урядовець, кожен депутат, кожен політик має прозвітувати, що саме він робив у кожен з 65 днів війни», – вважає п’ятий Президент. 

«Український народ об’єднаний, і ми нікому не дозволимо топтати українську землю, вбивати українських жінок та дітей, чинити наругу над нашою державою», – наголошує Порошенко.