Ірина Геращенко: наша команда продовжує працювати задля посилення української армії

Команда «Європейської Солідарності» докладала і продовжує докладати максимум зусиль для посилення Збройних Сил України, незалежно від того була у владі чи в опозиції. Про це заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко в коментарі журналістам.

«Наша команда завжди базувала нашу політику на побудові нової модернової професійної армії. Усвідомлюючи можливості українського бюджету, ми вважали, що фінансування армії є безумовний пріоритет, але також зверталися до наших міжнародних партнерів щодо необхідності посилення Збройних Сил України. Сьогодні важливо освідомити, що бліц-криг путіна і російської федерації, їх воєнної агресії проти України провалився через сильний, потужний спротив всього українського суспільства і професійність Збройних Сил України», – сказала вона.

Також Ірина Геращенко наголосила, що системна робота з міжнародними партнерами допомагає організовувати забезпечення української армії в умовах війни.

«Ми маємо важливу зміну позиції світових лідерів щодо надання зброї Україні. Це була велика робота всіх державних інституцій, але і нашої команди, яка разом з урядом, депутатами інших фракцій весь цей час працювали на дипломатичних фронтах, щоб змінилася позиція тієї самої Німеччини, яка ще на початку війни ледь погодилася передати шоломи і каски, а зараз вже проголосувала про надання Україні, нарешті, важкої зброї», – зазначила вона.

«Важливо вітати рішення США щодо ленд-лізу для України. Наша команда вперше говорила про це ще на Безпековому саміті в Галіфаксі. Важливо, що наша країна отримає 33 мільярди доларів. Це рекордна сума. З цих 33 мільярдів 20 піде на безпековий сектор. Після зустрічі 40 міністрів оборони в Німеччині Україна отримає зброю за стандартами НАТО. Це те, що вчора було неможливо, але все це не тільки завдяки підтримці світу, а тому що українська армія не розбіглась, показала дуже сильний спротив», – підкреслила народна депутатка.

«Найвищу довіру сьогодні мають Збройні Сили України, які були реформовані. До 2014 року у нас не було Сил спеціальних операцій, десантно-штурмових військ. Все це створені нові сили, які сьогодні демонструють чудеса звитяги, у нас дуже посилена артилерія – це боги війни, без них не може бути ніяка війна виграна. Роки нашої роботи не пройшли даремно задля посилення Збройних Сил України. Добре, щоб зараз це було ще більше модернізовано і посилено. Над цим готова працювати і наша команда», – резюмувала Геращенко.