Полтавщина продовжує бути волонтерським тилом для захисників та переселенців

Попри напружену ситуацію в області, Полтавщина продовжує працювати над забезпеченням наших захисників та переселенців. Волонтери працюють без вихідних, щоб всіляко полегшити життя тим, хто втік з пекла війни.

З ініціативи та фінансової підтримки депутата Кременчуцької міської ради від «Європейської Солідарності» Богдана Лазоренка в одному з гуртожитків, де нині мешкають переселенці, було завершено ремонт душових та туалетних кімнат. Днями тут встановили пральну машинку.

Сьогодні хочу подякувати Голові Правління ПрАТ «Кременчукм’ясо» Дроздовій Ірині Анатоліївні! Ірина Анатоліївна профінансувала придбання сучасної пральної машини, в гуртожиток для переселенців, де нещодавно завершилося моє «велике будівництво». Не секрет, і я впевнений, всі відчули значне здорожчання цін на продукти харчування, одяг, побутову хімію, пальне, тощо. Не виключенням стали і будівельні матеріали. На деякі позиції ціни зросли вдвічі, а на деякі втричі.  Після завершення усіх будівельних робіт, залишалося лише придбати і встановити пралку. Однак мій власний фінансовий ресурс був майже вичерпаний. Візит Ірини Анатоліївни, дозволив зробити останній штрих, в добрій справі, яку я розпочав, – розповів депутат.

Тепер в гуртожитку є можливість випрати постіль, рушники, одяг і особисті речі мешканців.

А депутати та партійці «Європейської Солідарності» у Полтаві привітали бійців на передовій з Великоднем. Серед них Ігор Процай, Наталія Костіна.

Для наших захисників передали пасочки та інші смаколики. Розповідає Наталія Костіна:

Все для наших хоробрих і відважних, які боронять нашу Українську землю від російської орди. Дякуємо Полтавському хлібокомбінату його працівникам за спечені з любов’ю і душею паски, також «Сільпо-Полтава», за освячення дякуємо Капелану Сергію Сущенку. Плече до плеча! З божою підтримкою і натхненням до Перемоги! Слава нашим Героям.

Великоднє привітання і смаколики для наших захисників підготували також на Чутівщині та в Миргородській громаді.