Волонтери з Тернополя організували гуманітарну допомогу для Сум з Італії та евакуювали в Італію жінок і дітей

За співпраця італійців та українців у місті Формія (Італія) та команди оперативного штабу «ЄС» доставлено гуманітарну допомогу з Італії в Суми. Також з Сум було евакуйовано жінок та дітей до Італії.

За словами волонтера оперативного штабу, депутата Тернопільської міської ради від «ЄС» Романа Навроцького, для того, щоб ця поїздка стала можливою, було потрачено багато зусиль та залучено безліч людей.

«Сьогодні відбувається непересічна подія. Сьогодні ми працюємо із священником з Італії Маріано і нашою волонтеркою Наталею. Вони звернулися до нас із проханням організувати допомогу у місто Суми. Ми зв’язалися із військовою адміністрацією Сумської області і робимо подвійну річ – спершу відвозимо гуманітарну допомогу – продукти харчування, медикаменти, воду, засоби гігієни, інші важливі речі, а звідти забираємо жінок та дітей, дружин загиблих Героїв до Італії на відпочинок», – зазначав Роман Навроцький.

«Дякуємо італійській стороні за те, що вони дають таку можливість – нашим жінкам разом із дітками відвідати сонячну Італію, відпочити, абстрагуватися, не чути обстрілів та сирен і трошки відчути ту радість життя, яку в нас забрала росія 24 лютого», – підкреслила також волонтерка нашого оперативного штабу та депутатка Тернопільської міської ради від ЄС Мар’яна Юрик.

Щоб перемогли у війні російського ворога, ми повинні бути єдині. На цьому наголосив священник з Італії Маріано, який очолив цю гуманітарну місію.

«Ми не виграємо війну якщо не будемо всі разом і не будемо єдині. Ми мусимо бути всі разом – хворі, здорові, дорослі, діти, люди похилого віку, італійці, українці, весь світ. Ми мусимо бути разом і тоді ми виграємо війну», – акцентував він.