Біженцям, яких прийняла Черкащина, передали гуманітарну допомогу від Фонду Порошенка

Черкаська область прихистила більше 120 тисяч біженців, – про це повідомила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко. Вона зазначила, що на базі партійних офісів з перших днів вторгнення працюють гуманітарні штаби, які допомагають людям, що втратили домівки.

«З Харкова і Чернігова, Маріуполя і Сум, Сєвєродонецька і Бахмута наприкінці лютого і в березні в місто приїжджали тисячі людей. Зараз потік трохи спав, але їдуть ті, хто втратили домівки, все майно і потребуть найнеобхіднішого», – пише Геращенко у Facebook.

«Близько 40 тисяч знайшли прихисток в обласному центрі, інші переселенці – в містах і селах регіону. В хаті моїх дідуся і бабусі теж живе родина з Кривого Рогу, вже посадили город, опановують сільський побут», – розповідає народна депутатка.

«В Черкасах працює кілька волонтерських хабів, один під егідою місцевої влади, два з них організували наші партійки Інна Бандура та Оксана Циганок. Всі ми працюємо під одним, українським прапором, допомогаючи Армії і переселенцям», – наголошує Геращенко.

«Наші партійні офіси перетворилися на волонтерські центри, й сьогодні тут збирають допомогу Харківщині, а вночі поїхала допомога на фронт, на Донеччину. Багато наших партійців записалися до лав ЗСУ і тероборони і зараз знаходяться в найважчих точках – в Ізюмі, в Попасній, на Донеччині», – пише депутатка.

«Фонд Петра і Марини Порошенко не вперше передає продукти і предмети першої необхідності переселенцям, велику допомогу надають місцевий бізнес і волонтери. З цього мурашника, де кожен робить свою роботу, плекається наша майбутня спільна перемога», – пише Геращенко.

«Сьогодні у Черкасах я поспілкувалася з місцевою владою, відвідала кілька волонтерських центрів, поспілкувалася з партійцями і дуже тішуся єднанню команди, міста, громади, всіх небайдужих громадян. Правильна атмосфера. Все буде Україна!», – переконана Ірина Геращенко.