Ірина Геращенко: ленд-ліз для України – це результат послідовної державницької політики, починаючи з 2014 року

Рішення Конгресу США про ленд-ліз для України – це результат послідовної державницької політики. Про це пише співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко у Facebook. Вона також нагадала, що вперше про необхідність ленд-лізу для України заявив Петро Порошенко у травні 2014 року.

«В перемоги завжди багато батьків. Але до перемоги ще далеко. Україна в нас одна! Перемога має бути спільною,  на всіх фронтах, в тому числі – на дипломатичному», – вважає Геращенко. 

«Наша команда наполягала на необхідності військової допомоги Заходу і говорила  про ленд-ліз з 2014-го. І якщо в зовнішній політиці є наступність, то – слава Богу. Якщо Зеленський боровся за ленд-ліз, як до того – Порошенко – так і має бути в зовнішній політиці. І це можна тільки вітати», – наголошує народна депутатка. 

«Вода камінь точить, а постійна робота із західними партнерами здатні змінити найконсервативніші погляди. Якщо всі українські політики, президенти, депутати говоритимуть зі світом в один голос, це тільки посилить Україну», – переконана Ірина Геращенко.

«Ми – державники. Ми продовжимо робити своє. Бо Україна в нас одна. І слава Богу, що нарешті ленд-ліз – наш! Не партійний, не чийсь, а важко отриманий для країни. Тепер принципово – ефективність і прозорість використання західної допомоги», – пише Геращенко. 

«І слава ЗСУ! Їх подвиг, їх жертовність , насправді – найвищий внесок в підтримку України», – наголошує співголова фракції «Європейська Солідарність».