Порошенко виступив на міжнародному форумі Інституту Маккейна: зброї для України багато не буває

Петро Порошенко виступив на «Форумі Седона 2022», який щороку проводить Інститут Маккейна. Порошенко подякував американським союзникам за двопартійну підтримку України і закликав дати ще більше зброї, а росії – ще більше пекельних, нищівних санкцій.

«Сенатор Джон Маккейн був одним з тих, хто завжди вірив в Україну, наш суверенітет, незалежність та євроатлантичне майбутнє. А також ніколи не вірив путіну і росії, вбачаючи в них загрозу існуванню не лише Україні, а й виклик для всього колективного Заходу та Вільного світу», – нагадав Порошенко.

«Велика честь для мене долучитися до спадку Джона і взяти сьогодні участь у престижній конференції «Форумі Седона 2022», де у поважному колі впливових американських та світових політиків обговорили ситуацію в Україні, стійкість нашого війська, створеного нами з 2014 року за кращими взірцями НАТО, безпекові загрози світу та допомогу Україні з боку відданих союзників в усьому трансатлантичному світі», – пише Порошенко у Facebook.

П’ятий Президент у своєму виступі подякував за тверду двопартійну підтримку Конгресу США та відзначив непересічність ухваленого як на рівні Сенату, так і Палати представників, історичного закону про ленд-ліз для України зразка 2022 року: «зброї для України багато не буває, адже майбутнє світу, а також миру, безпеки і стабільності вирішується сьогодні саме в Україні».

Порошенко закликав союзників допомогти зупинити путіна і не дати війні вийти за існуючі межі. «За вчасної і достатньої допомоги союзників ми разом здатні зупинити агресора і викинути його варварські орди з нашої території. Чітко наголосив, що боротьба України — це і боротьба всього Вільного світу, в якій кожен має грати свою визначальну роль», – вважає Петро Порошенко.

«Переконаний, що не лише силою зброї, але й єдиним фронтом пекельних санкцій війна, яку розпочав путін, приречена на поразку російського агресора. Говорили і про майбутнє України — залишаюсь твердим прихильником членства в ЄС і НАТО, бо там, де НАТО — там мир і процвітання, а де росія — там завжди війна і злидні», – резюмує п’ятий Президент.

«Форум Седона» – це зібрання національних та міжнародних лідерів, яке проводиться щовесни в Аризоні. Саме цей штат багато років поспіль представляв сенатор Джон Маккейн у Конгресі США. Седонський форум скликає лідерів думок, осіб, які приймають рішення, активістів та міжнародних експертів. Російське вторгнення в Україну цього року стало центральною темою Форуму.