Гірша за «Аль-Каїду»: Порошенко закликає визнати росію державою-терористом

Петро Порошенко з трибуни парламенту світ визнати росію державою-терористом.

«Коли ще з 14-го року ми позивалися проти росії в Міжнародний суд ООН, ми знаходили конвенції, які росія порушила. Їх було безліч. Але головне – це фінансування тероризму і расова дискримінація. Нам вже тоді була цілком очевидна терористична сутність нинішньої росії», – нагадав п’ятий Президент. 

«В Україні ми це знали на власному досвіді, починаючи з трагедії у Волновасі, трагедії у Маріуполі, трагедії у Харкові, Краматорську, збиття російськими терористами рейсу MH 17. І якби тоді світ почув нас і упередив путінські звірства на території України, не було б масових вбивств  у Бородянці, Ірпені, Гостомелі, найстрашніше – в Бучі і в Маріуполі», – вважає Порошенко. 

«Путінська росія – це не лише держава, яка фінансує тероризму. Путінська росія і є державою-терористом, місце це якої на задворках цивілізації», – переконаний Порошенко. 

«Рішуче підтримуємо сьогоднішній заклик Верховної Ради до країн цивілізованого світу визнати росію державою, що фінансує тероризм. Державою, яка підриває світові засади боротьби з цим лихом. Державою, яка є терористом», – говорить Порошенко. 

«Держава-терорист росія має стати вигнанцем поряд з Північною Кореєю. Путін більшою мірою терорист ніж Осама бен Ладен. А росія гірша ніж ІДІЛ і «Аль-Каїда», – переконаний Порошенко.