Порошенко: внутрішню єдність руйнують «услужливі ідіоти», які більше ні на що не здатні

Петро Порошенко в інтерв´ю Віталію Портникову на каналі «Еспресо», яке було записане 27 травня, заявив, що внутрішню єдність в країні, яка стала запорукою спротиву ворожому вторгненню, намагаються зруйнувати «услужливі ідіоти». На запитання, чи вдалося забезпечити єдність на загальнонаціональному рівні, Порошенко відповів: «Так. Сьогодні вже не знаю. А перші два місяці – так. Знаєте чому? Ті, хто раніше були великими балакунами, злякалися. Інколи це сприяє», – наголосив Порошенко. 

«Ми зустрілися із Зеленським 24 лютого на Банковій. Мені було важливо, що він підійшов, ми потиснули руки. Він сказав, що ми починаємо із «чистого листа». Зараз у нас є єдиний ворог – путін. І ми не маємо питань один до одного. Я тішуся тим, що ми тримали цей потиск рук достатньо довго, аж допоки «услужливі ідіоти», не повернувшись з «польських котлів» і карпатських лісів, де вони напружено «вели війну», вирішили продемонструвати свою потребу, бо ні на що інше вони не здатні. І почали дестабілізовувати єдність зсередини», – говорить п’ятий Президент. 

«Бо що таке була єдність, починаючи з 24 лютого?  Це було те, чим ми здивували світ. Це було те, чим ми здивували путіна. путін сподівався на те, що Україна вибухне зсередини. Ми не дали йому жодного шансу», – констатує Порошенко. 

«І разом зі Збройними Силами України, міць яких і він, і світ, і НАТО недооцінили. Я пишаюся тим, що я долучений до створення  Збройних Сил України з 2014 року, і пишаюся, що врешті решт получилося і сьогодні», – говорить Порошенко. 

«Якби не Збройні Сили України, ніяка світова солідарність окремо, ніякі гроші, ніякі інші фактори включно з єдністю не зупинили б путіна і не зламали би хребта під Києвом, під Черніговом, під Сумами, під Полтавою, де озброєний народ вийшов проти агресора», – резюмує Петро Порошенко.