Ірина Геращенко. Причетні до провокації, мета якої – підрив внутрішньої єдності і блокування європейських прагнень України, мають бути покарані

Наша команда «Європейська Солідарність» і Петро Порошенко дякуємо всім громадським активістам, журналістам, послам і дипломатам, європейським і американським політикам, депутатам Європарламенту і керівництву ЕРР, всім тим українським політикам, для яких важливі принципи і цінності, а не прізвища, і які виступили із засудженням вибірковості і перешкоджання політичній діяльності лідера опозиційноі партії Петра Порошенка, якого якісь корисні ідіоти не випустили на ПА НАТО у Вільнюс.

На Асамблеї Петро Порошенко, використовуючи весь свій безумовний міжнародний авторитет і досвід, планував говорити про постачання важкої зброї Україні, повну морську блокаду РФ і її торговельних суден заради розблокування українських портів і експорту зерна, про посилення санкцій проти агресора і надання Україні ПДЧ вже на Мадридському саміті.

Невипуск Порошенка в офіційне відрядження мав негативний ефект в Україні і негативно вплинуло на імідж Україні в світі, що зараз абсолютно недоречно.

Нам разом потрібно боротися за країну, а не підривати внутрішню єдність.

Лідер «ЄС» був змушений публічно звернутися до президента Володимира Зеленського, аби зупинити корисних ідіотів, які запускають такі небажані для України процеси, які можуть дорого вартувати не лише нашій внутрішній єдності, а й нашим євроінтеграційним прагненням, адже це дає козирі україноскептикам серед країн ЄС зволікати з нашою перспективою.

Ми будемо боротися за зброю для наших ЗСУ і за отримання статусу країни- кандидата в члени ЄС вже в червні. І робитимемо це і на саміті ЕРР в Роттердамі, де зберуться президенти, прем’єри і спікери країн ЄС.

П. Порошенко перетнув кордон в пункті Краковець за тими самими документами, за якими 27-28 травня його не випустили у відрядження в Рава Руській. Де прикордонники відверто брехали про недійсність і підробку розпорядження, ставлячи під сумнів авторитет керівництва ВР і апарату парламенту.

Наша команда ще раз дякує всім, з ким разом ми зараз допомогаємо Армії і захищаємо демократію, адже наша спільна мета – це Україна сильна, європейська, незалежна, демократична.

Ми будемо вимагати притягнення до відповідальності всіх причетних до цієї провокації, мета якої – підрив внутрішньої єдності, інтриганство і блокування європейських прагнень України. Розглядаємо це як диверсію, всі винні мають понести покарання.