Депутати “Європейської Солідарності” привезли допомогу до військового госпіталю в Запоріжжі

Депутати фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді Микола Бєлий та Павло Варванський за підтримки Благодійного фонду «Клініки Святого Миколая» привезли допомогу до Запорізького військового госпіталю. Цього разу до лікувального закладу було привезено продукти харчування:

«Наш фонд допомагає військовим за першої потреби. Військовий шпиталь звернувся до нас із запитом на продукти харчування. Ми з радістю відгукнулися й привезли все, чим можемо допомогти. Це й крупи, й мука, й консерви подовженого строку зберігання. Солдатам, які проходять лікування, потрібно якісно харчуватися, щоб швидше одужувати», – розповідає голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді, співголова Благодійного фонду «Клініки Святого Миколая» Микола Бєлий.

Депутат фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді, провізор аптеки Запорізького військового госпіталю на волонтерських засадах Павло Варванський розповідає, що така допомога є дуже доречною для госпіталю:

«Благодійний фонд «Клініки Святого Миколая» допоміг нам урізноманітнити раціон військових, які знаходяться у нас на лікуванні. Це наше перше співробітництво в такому руслі. В перспективі фонд і надалі буде підтримувати військовий шпиталь продуктами», – каже Павло Варванський.

Варто зазначити, що це не перша співпраця депутатів із Запорізьким військовим госпіталем. Раніше вони вже привозили сюди медикаменти, розхідні матеріали та «мобільні госпіталі», тож наразі співпраця вийшла на новий більш ширший рівень.