Порошенко в ефірі французького каналу LCI закликав прискорити постачання Україні важкого озброєння: це інвестиції у безпеку Європи та світу

Петро Порошенко в ефірі французького телеканалу LCI закликав союзників якнайшвидше передати Україні важке озброєння. Він наголосив, що українська армія дивує світ, стримуючи агресора, який переважає за кількістю артилерії та боєприпасів. 

«Більше семисот тисяч українців добровільно записалися до лав Збройних Сил і на сьогоднішній день б’ють ворога. Єдине, що нам потрібно — це зброя. Бо з голими руками на танки, на гармати, на гелікоптери, на бомби, на крилаті ракети важко йти. Ми маємо зламати зараз це співвідношення, коли, наприклад, за твердженнями наших військових, на Сєверодонецькому напрямку кількість артилерії росіян в двадцять разів більша, ніж кількість нашої української артилерії. Кількість боєприпасів, снарядів для цієї артилерії в сорок разів більша», – наголошує п‘ятий Президент. 

«Попри це ми здивували світ. Ми зупинили російських загарбників. Вони обіцяли за три дні провести парад на Хрещатику. Ні за три, ні за 33 дні – зараз уже 9 років і 16-й тиждень, і ми їм не дали нічого зробити», – констатує Порошенко. 

«Вони обіцяли, що то до 9 травня — Дня перемоги, то до 12 червня — дня росії вони захоплять принаймні Донецьку і Луганську області. Наші війська вгризлися у землю і не дають цього. І коли ми отримаємо зброю, ми перейдемо в контрнаступ. Ми викинемо російських варварів з української землі. Ми захистимо Україну. Ми захистимо Європу, включно із захистом Франції. Ми захистимо світ. І зараз йдеться не про допомогу Україні – йдеться про інвестиції у власну безпеку Франції, Європейського Союзу та світу. Допоможіть нам захистити вас», – закликав Порошенко.

«Ми вміємо битися, ми вміємо перемагати і ми переможемо» – наголосив п’ятий Президент.