900 квадратних метрів – Марина Порошенко показала величезну маскувальну сітку для винищувачів, яку сплели волонтери

Волонтери ГО «Справа Громад» сплели величезну маскувальну сітку площею 900 квадратних метрів. Про це повідомила депутатка Київради, голова Постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко у Facebook. Вона також оприлюднила фото маскувальної сітки, яку вже передали на фронт.

«Ми всі надзвичайно вдячні нашим захисникам, непохитно віримо в Збройні Сили України та в нашу перемогу. Але для того, щоб наблизити її, ми повинні стояти єдиним фронтом, допомагати нашим воїнам оснащенням та засобами захисту. Одним з таких, надзвичайно цінних засобів захисту, є маскувальні сітки. Адже вони допомагають закрити нашу техніку, захистити позиції наших воїнів, їхню зброю, оснащення та, що найцінніше, захистити їхні життя», – пише Марина Порошенко.

«Протягом місяця, на замовлення військових ЗСУ, наші невтомні волонтери ГО Справа Громад Солом‘янського району міста Києва плели одну з найбільших маскувальних сіток, розміром 900 квадратних метрів. Вчора разом з колегою по фракції Олександром Тимченком та волонтерами ми передали її нашим воїнам», – повідомила Марина Порошенко.

Тепер ця маскувальна сітка захищатиме українські винищувачі. «Дякую всім, хто в часи найбільших випробувань не може залишатися осторонь і всіляко наближає нашу перемогу, кожен на своєму місці», – резюмує пані Марина.