Порошенко привіз на схід десантникам 25-ї бригади пікапи і спорядження

Петро Порошенко побував на східному напрямку і передав десантникам 25-ї бригади нові автівки та спорядження. 

«Знову на Сході. Знову серед найкращих. Одинадцять новеньких L-200 вже у десантури та сухопутників. А це означає, що відсьогодні вони ще ефективніше даватимуть окупантам по зубах», – пише Петро Порошенко у Facebook.

«Перші чотири пікапи – передали легендарній 25-й Десантно-штурмовій бригаді. Протестували разом з військовими», – зазначає п’ятий Президент. 

Як пояснюють хлопці, Mitsubishi L-200 у такій комплектації – саме те, що треба для фронту: «це одна з кращих машин, якщо не найкраща. Тим паче із заднім рядом сидінь, із тентом, де можна обладнання помістити, боєприпаси і пускову установку. Кліренс – високий, гума нова. Механічна коробка краща в експлуатації та обслуговуванні», – говорять бійці. 

«А головне, що до вчорашнього дня це були звичайні автомобілі, які допомагали нашим воїнам бити ворога. Зараз же ці машини заряджені статусом країни-кандидата в члени ЄС. А це теж наша зброя. І за наш європейський вибір в першу чергу б’ються наші воїни», – наголошує Порошенко.

«Хлопці обіцяють: українці результатом їхньої роботи будуть задоволені», – переказує Петро Порошенко. 

«А ми й далі спільно з ГО «Справа Громад», Фонд Порошенка, ГО «Res_Publica. Брати по Зброї» продовжимо зміцнювати наші Збройні Сили України. На кожну вашу гривню ми з Мариною і «Фондом Порошенка» додаємо свою. Так ваші внески подвоюються. Долучайтеся до збору коштів. Переможемо разом», – переконаний п’ятий Президент. 

Як відомо, позавчора Порошенко передав три автівки артилеристам Військово-морських сил ЗСУ, які захищають південь України. «Саме тут народжувалась легенда Чорнобаївки і «Нептуна», який відправив на дно російський корабель біля острова Зміїний», – розповів Порошенко. 

Підтримка Збройних сил України – наразі головний пріоритет благодійної діяльності Петра Порошенка. З 24 лютого на потреби армії витрачено понад 350 мільйонів гривень.

За ці кошти були придбані тисячі бронежилетів та кевларових шоломів, зброю (зокрема кулемети, снайперське обладнання та інше), автомобілі на потреби фронту, тепловізори, дрони, прилади нічного бачення, електрогенератори, цифрові радіостанції, старлінки, військовий одяг, турнікети, натівські аптечки, системи очистки води, засоби для будівництва фортифікаційних споруд, пальне, продукти харчування (в тому числі велика кількість зерна і продуктові набори як для військових, так і для мешканців визволених міст). 

Фонд Порошенка тісно співпрацює з волонтерами ГО «Справа громад» і «Res_Publika. Брати по зброї», які окремо теж зібрали десятки мільйонів гривень для підтримки захисників України.