Порошенко на зустрічі із заступником міністра закордонних справ ФРН Лінднером закликав нарощувати постачання в Україну зброї та фінансову підтримку

Петро Порошенко, який перебуває у Берліні на Форумі Міжнародного демократичного союзу, провів зустріч із заступником міністра закордонних справ ФРН Тобіасом Лінднером. Порошенко та Лінднер жорстко засудили варварські бомбардування російськими військами українських міст та цивільної інфраструктури. «Це є свідомим терором та військовими злочинами, за які доведеться відповідати у міжнародному трибуналі», – написав п’ятий Президент у Facebook.

«Відзначив важливі результати баварської зустрічі лідерів Сімки та особистий внесок Канцлера ФРН Олафа Шольца в успіх заходу. Подякував за підтримку України у відсічі російської агресії. Водночас закликав нарощувати надання зброі та фінансової допомоги, а також посилення санкцій проти путінського режиму. Особливо відзначив конструктивну роль Берліна у наданні нашій державі європейської перспективи та статусу країни-кандидата на членство в ЄС», – повідомив Порошенко. 

Заступник міністра закордонних справ Німеччини також наголосив на важливості отримання Україною статусу кандидата у члени Європейського Союзу, і відзначив у цьому контексті необхідність дотримання прав людини, свободи слова, верховенства права та боротьби із корупцією.