У бою за Україну загинув депутат з Тернопільщини Володимир Левицький

Війна забрала життя ще одного нашого депутата, члена партії «Європейська Солідарність» 32-річного Володимира Левицького із Більче-Золотого. Володимир героїчно загинув на Донеччині під час несення військової служби.

«Важко усвідомити та прийняти непоправну втрату. Володя був чудовою людиною, щирою, доброю, відкритою. Люблячим батьком для своїх двох донечок та чоловіком для своєї дружини. Працював електриком у Більче-Золотецькій обласній лікарні реабілітації. Був також активним і в житті громади, депутатом Більче-Золотецької сільської ради. Трудився для своєї сім’ї та України», – розповідає голова фракції ЄС у місцевій раді Петро Міськів.

Володимир Левицький ніколи не залишався осторонь викликів, які виникали перед нашою країною. У 2014-ому брав участь в антитерористичній операції. Потім був демобілізований. А коли почалося повномасштабне вторгення знову взяв до рук зброю і став до лав захисників нашої держави.

«Це людина від Бога. Він ніколи не мав похмурого погляду. Чи добре, чи зле, – завжди усміхався. Був хорошим спеціалістом, мав багато друзів. І як і всі наші Герої любив Україну», – зазначає Петро Міськів.

Висловлюємо щирі співчуття родині та друзям Володимира Левицького.