Захищаючи Україну, загинув депутат Львівської райради Тарас Жеребецький

Керівник секретаріату Львівської територіальної організації партії «Європейська Солідарність», депутат Львівської районної ради Тарас Жеребецький загинув на Донбасі.

«Хто, як не я? Це ж моя країна».

Своє життя за Україну віддав один з кращих її синів. Воїн, Герой, батько, син та коханий, українець та патріот. Для нього ця країна мала особливе значення, без роздумів він, як і в 2014, вирушив захищати її та наше майбутнє, майбутнє своїх дітей.

«Немає слів… Авто, в якому їхав наш Тарас Жеребецький, підірвалося на міні. Він з перших днів російської агресії у 2014-му взяв до рук зброю, щоб боронити українську державу. Після 24 лютого, як і інші наші партійці, Голова фракції «Європейська Солідарність» у Львівській районній раді Тарас Жеребецький не міг сидіти, склавши руки. Без жодних вагань та роздумів знову пішов боронити країну. У складі 80 окремої десантно-штурмової бригади насипав вогню окупантам.Менше місяця тому ми бачилися, тиснули руки. Сьогодні тебе вже немає, друже. Вічна пам’ять полеглому Герою. Щирі співчуття сім’ї та друзям», – пише Петро Порошенко.

«Дуже боляче це усвідомлювати. Наш Тарас загинув. Авто, в якому він їхав підірвалось на міні. Син, чоловік, батько, мужній воїн, який до останнього захищав нашу землю від російської нечисті. Кращий з кращих. Ми пам’ятатимемо твою відвагу, ми пам’ятатимемо твій подвиг. Спочивай з Богом…», – написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook народний депутат України, голова Львівської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Олег Синютка.

У червні 2022 року Тарас Жеребецький був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Ми схиляємо голови в знак пошани відваги та незламності нашого Героя і висловюємо щирі співчуття родині та друзям. Вічна пам’ять.