Петро Порошенко повідомив про загибель побратима Гліба Бабіча: складно сказати про війну ємніше, ніж умів він

Петро Порошенко повідомив про загибель очільника громадської організації «Брати по зброї» Гліба Бабіча. Про це він написав на сторінці у Facebook.

Гліб Бабіч втілював в життя багато проектів допомоги армії, зокрема останній його проект зі створеня комплексу оптико-електронної розвідки «Локі».

Порошенко процитував слова одного з віршів Гліба Бабіча: «Все буде — чи тут, чи десь. Бо доля – вона строката. А світ вміщається весь на дні рюкзака солдата».

«Гліб Бабіч — воїн і поет. Любив Україну понад усе. «Не вмирай за неї — вбий за неї!», — це також його слова. Десятки знищених орків, в цілому — шість років на фронті, п’ять ротацій. Здавалося б, береженого й Бог береже. Тому звістка про загибель Гліба розірвала вечірню тишу, неначе грім — ясне небо», – написав він.

«Гліб Бабіч очолював «Брати по зброї» і залишиться у моїй пам’яті найкращим побратимом. З того часу, як познайомилися з ним у Катеринівці в 2018-му – на позиціях 10-ї гірсько-штурмової бригади», – розповів він.

«Важко. Дуже важко втрачати близьких людей… Гліб Бабіч один з моїх найближчих… Складно сказати про війну ємніше, ніж вмів вимовити він. Глибоко, талановито, і до самої суті», – зазначив Порошенко.