У боях за Україну загинув партієць “Європейської Солідарності” з Запоріжжя Віктор Наумов

У боях за Україну, боронячи рідну землю від окупантів, загинув партієць “Європейської Солідарності” Віктор Наумов. В Запоріжжі чоловіка знали як волонтера, людину з активною проукраїнською позицією.

Побратими й однопартійці згадують Віктора Наумова теплими словами: “Велике горе – втрачати кращих. Тих, хто є справжніми, відданими та гідними попри вік, попри обставини, попри будь-що. Віктор Наумов був для нас не просто партійцем, а взірцем мужності для багатьох. Так, йому вже було за шістдесят, та він не втрачав бойову форму, постійно тренувався та вдосконалювався, був прикладом! І так, він був справжнім воїном! Був справжнім українцем! Щиро шкодую, що не довелося воювати разом, але переконаний, що його побратимам пощастило мати міцне плече поряд та широку спину захисту та підтримки. Я точно знаю, що ми обов’язково помстимося кожному “русскому” за кожного нашого Героя!” – пише народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії “Європейська Солідарність”, військовослужбовець 206 батальйону ТрО Ігор Артюшенко.

“Ми з Афанасічем познайомились на зборах в 25-ці. Він був у мене в розрахунку на Д-30. Разом стрибнули з парашутом і після цього підтримували дружбу протягом 6 років. Йому було за 60 років, але на відміну від швендяющих по місту молодиків, він був справжнім воїном! З 24-го лютого він був в строю, як би його не вмовляли залишити цю справу молодшим”, – пише депутат Запорізької обласної ради, військовий 6 окремого стрілецького батальйону Андрій Хімічев.

Подруга родини Людмила Даниленко написала про Віктора: “Такі, як Вітя, роблять Україну непереможною. Якою яскравою особистістю був! У 14-му пішов воювати на Донбас. Повернувся тоді живим-здоровим. Завжди розмовляв тільки українською, багато читав, грав на гітарі. Вітя дуже чесний, завжди боровся за справедливість. Був волонтером, активним учасником патріотичних акцій у Запоріжжі і в Києві. Плів маскувальні сітки. Відвідував курси української мови і завжди давав оригінальні відповіді. Писав вірші. Любив українську музику. Цікавився історією України. Ловив рибу. Жив!!! Усе робив від серця — кохав, співав, захищав Україну”, – пише Людмила Даниленко.

“Європейська Солідарність” висловлює глибокі співчуття родині та друзям Віктора Наумова!