Порошенко в Newsweek: єдність всередині України одна з головних умов для перемоги над росією, зараз ми усі – солдати

Петро Порошенко в інтерв’ю журналу Newsweek наголосив, що єдність, яку продемонстрували українці після широкомасштабного вторгнення, стала несподіваною для путіна і зламала його розрахунки на дестабілізацію.

Порошенко наголосив: спільною метою для всіх є перемога України у війні та встановлення миру.

Петро Порошенко нагадав, що мав зустріч з президентом Зеленським на початку війни і вони досягли згоди щодо важливості об’єднання зусиль для боротьби з російським агресором.

«Ми зустрілися, і я сказав: «З цього моменту чистий аркуш паперу. Ти – більше не президент, я – більше не лідер опозиції. Ми всі – солдати», – розповів Порошенко.

«Ця єдність здивувала Путіна, і здивувала світ», – додав він.

«Ті два тижні, коли небезпека була дійсно високою і коли, на жаль, значна частина парламенту і уряду була поза Києвом, ми лишалися тут і ці відносини з чистого аркушу паперу були міцними», – підкреслив п’ятий Президент України.

Водночас видання нагадало, що за останні місяці Порошенку двічі заборонили виїзд з країни.

«Зараз є деякі «корисні ідіоти», які хочуть атакувати, які хочуть грати в політику», – зазначає Порошенко.

«Я вважаю дуже позитивним, коли, маючи можливість або атакувати політичних опонентів або атакувати російських агентів, українська влада атакує російських агентів. Це означає, що ми можемо йти далі, і я тримаю кулаки за те, що головним пріоритетом є перемога», – сказав п’ятий Президент України.