Маленькі дрони для великої справи: Порошенко показав, як безпілотники допомагають нашим воїнам

На фронті потрібні тисячі безпілотників, адже вони дозволяють вести розвідку з повітря і знаходити ворога. Петро Порошенко, який днями передав у декілька підрозділів на фронті дрони Autel, показав відео з Донеччини, зняте за допомогою одного з цих БПЛА. 

 «Коли БПЛА потраплять в надійні руки ЗСУ, робиться «бавовна». На відео – результат роботи дронів Autel, які ми три дні тому передали в одну із бригад на Донеччині. У підсумку: населений пункт – звільнений, окупанти – знищені, втрат серед ЗСУ – нуль, ще й трофеїв назбирали», – повідомив п’ятий Президент. 

Як пояснюють хлопці, такі безпілотники дозволяють провести безпечну розвідку з повітря найближчого радіусу дії. А це – перш за все врятовані життя наших бійців. 

Ще одна партія безпілотників, куплених Фондом Порошенка і волонтерами ГО «Справа Громад», приїхала на Харківщину. Техніку військовим передають вночі, одразу спускають у бомбосховище – все робиться швидко, тихо і непомітно. 

«Нічний Харків зустрів нас відносною тишею. Проте в місці, куди ми приїхали, не можна включати ані фари, ані ліхтарики. Бо хлопці кажуть — прилітає тут регулярно», – пояснює Порошенко. 

«Дрони для воїнів, які боронять Харківщину і Донеччину, одразу ж спускаємо в бомбосховище. Антураж для теплої зустрічі так собі, але настрій хлопців заряджає позитивом. Тут — старі друзі, з якими разом будували батальйон тероборони в Києві, тут — одні з найкращих снайперів країни, розвідники. У такій компанії хочеться говорити тільки про конкретні плани і тільки про перемогу», – наголошує п’ятий Президент.

Хлопці у відповідь обіцяють – звітуватимуть про використання дронів знищеними окупантами. «Вже завтра вони будуть робити «смерть ворогам». Харківщина тримається, Харківщина перемагає і завдяки таким важливим військовим речам перемогу наближаємо усі разом», – кажуть бійці. 

Як відомо, Фонд Порошенка та волонтери ГО «Справа Громад» купили для ЗСУ 350 дронів Autel. 

У 79-у бригаду ДШВ Порошенко з волонтерами передав 11 італійських бронемашин. П’ятий Президент також анонсує нові великі контакти на закупівлю техніки для армії. 

З 24 лютого структури Порошенка спрямували на підтримку ЗСУ понад півмільярда гривень. За ці кошти були придбані тисячі бронежилетів та кевларових шоломів, зброя, сотні автомобілів на потреби фронту, серед них бронемашини, вантажівки та пікапи, тепловізори, сотні дронів, електрогенератори, цифрові радіостанції, старлінки, військовий одяг, турнікети, натівські аптечки, системи очистки води, засоби для будівництва фортифікаційних споруд, пальне, продукти харчування.