Порошенко на MSNBC: чим більш нищівної шкоди ми завдамо російським військам, тим безпечнішим буде цей світ

Петро Порошенко в ефірі американського телеканалу MSNBC зазначив, що вже майже 6 місяців українці з допомогою західних партнерів стримують російську агресію і рятують світ. Порошенко закликав союзників посилити підтримку Украіни зброєю та санкціями проти росії. 

«Ми однозначно зламали сценарій путіна ліквідувати Україну за 3 чи 4 дні. Буквально недавно я перебував у Донецькому регіоні, де був у Слов’янську, Краматорську, які і сьогодні перебувають під жорсткими обстрілами з боку російської артилерії. Проте сміливість наших солдатів є унікальною», – наголосив Порошенко. 

«Зі свого боку ми передали їм бронемашини. І от у цьому контексті я хотів би передати слова наших військових адресовані американським партрнерам. Вони кажуть вам «дякуємо». Ми ведемо спільну боротьбу заради демократії, заради свободи, і звісно ми боремося разом за наші спільні цінності. Всі ці майже 6 місяців ми, українці, разом з партнерами, рятуємо світ», – зазначає п’ятий Президент. 

Він також зауважив, що вибухи на російській авіабазі в Криму мали ефективні наслідки. «Пояснення дуже просте: російські військові буквально перейшли у режим самознищення. І все це є черговим свідчення міфу російської пропаганди про непереможність російської армії. Як і потужність російської системи протиповітряної оборони. Чим більше знищення ми завдамо російським військам, тим більш безпечним буде цей світ», – переконаний Порошенко. 

«Наш меседж для американських партнерів є таким: для перемоги ми потребуємо трьох речей: зброя, зброя і ще раз зброя. Це, до речі, саме те, що просили передати вам наші солдати. Ми дуже вдячні за те, що отримуємо і Himars, і М777. Наші солдати демонструють, наскільки ефективно вони використовують ці системи. Ми маємо посилити санкції та ембарго проти росії та ізоляцію путіна. Допоможіть нам зупинити путіна тут, в Україні, адже ціна, яку заплатить світ, якщо ми його не зупинимо, буде набагато більшою. Йдеться не лише про допомогу власне Україні, це ваша інвестиція у вашу власну безпеку», – резюмує Петро Порошенко.