Правдолюб, який завжди йшов попереду і брав на себе відповідальність за долю країни – Порошенко про Юрія Каракая, який загинув на фронті

Петро Порошенко повідомив про загибель на фронті активіста ГО «Справа Громад» Юрія Каракая. У перший же день широкомасштабного вторгнення Юрій Каракай вступив до лав 206-го батальйону територіальної оборони Києва, а потім відправився на фронт.

«Знову важка втрата для нашої команди. Війна забирає найкращих… Учора під мінометним обстрілом на фронті загинув Юрій Каракай», – пише п’ятий Президент.

«Юра був правдолюбом, відчував несправедливість серцем. А свою позицію відстоював діями: і в мирні часи на барикадах, протестах, акціях, і у військові часи на фронті. Такі завжди йдуть попереду і беруть на себе відповідальність не лише за себе, а за долю всієї країни. Він був цінним членом команди ГО Справа Громад, його любили і поважали», – пише Порошенко.

«Початок широкомасштабного вторгнення він також зустрів у нашому офісі, вступивши до лав 206 батальйону. Згодом без вагань пішов на фронт боронити Україну від ворога. Героїв убивають, але слава їхня вічна… Спочивай з миром, Друже. Вороги поплатяться за твоє життя. Як і за життя кожного загиблого українця та українки», – пише Петро Порошенко.