«ЄС» висловлює рішучий протест проти брехні і маніпуляцій, поширених олігархічними ЗМІ щодо «ботоферм»

У четвер на щедро обласканих Банковою за обслугу ЗМІ холдингу «1+1» вийшла чергова серія замовних матеріалів проти «Європейської Солідарності» та її лідера Петра Порошенка.

В яких продовжується розганятися провокація, запущена з подачі СБУ, про начебто ліквідацію начебто мільйонної ботоферми, до якої начебто має якийсь стосунок проукраїнська патріотична партія.

Але сайти, бенефіціар яких знаходиться під санкціями США за корупцію, пішли далі в своїй брехні, запустивши фейк, що начебто Петро Порошенко витрачав гроші на якісь «ботоферми».

«Європейська Солідарність» висловлює рішучий протест проти брехні і маніпуляцій, які розповсюджують олігархічні ЗМІ Коломойського.

Вже місяць ми вимагаємо від керівництва Верховної Ради запросити на погоджувальну раду тво голови СБУ Малюка, аби надати депутатам вичерпну інформацію щодо так званих «ботоферм».

Члени партії «ЄС» воюють на фронті в лавах ЗСУ і сил тероборони, волонтерять і допомогають Армії.

Разом із ГО «Справа Громад» Фонд Порошенка закупив для ЗСУ тисячі бронежилетів, сотні дронів і авто, пікапи, вантажівки, бронемашини. Допомога, яку лідер «ЄС» направив Армії, співставна допомозі однієї з країн НАТО.

Кожну копійку ми спрямовуємо на Армію, за кожну гривню, яку українці перерахували як донати, – звітуємо.

У цей час мільйони корупційних гривень влада витрачає на дискредитацію державницьких сил.

Півроку тому «ЄС» простягнула владі руку допомоги, аби разом ми як зріле суспільство вистояли перед обличчям російської агресії. Ми неухильно дотримувалися єдності, але всі ці марафони, «Байрактар News» і інші «гроші» щодня демонструють, наскільки ця єдність має односторонній характер.

В деяких головах війна вже закінчилася і вони зайнялися улюбленою справою – дискредитацією і знищенням політичних опонентів.

Ми розглядаємо можливість подачі судового позову проти афільованих з олігархом Коломойським медіа за їх постійну брехню, маніпуляції, мову ненависті і розкол суспільства.