Командування ЗСУ каже, що потрібно 20-30 нових бригад, тож ми передаємо техніку у новостворену бригаду – Порошенко

Петро Порошенко з волонтерами ГО «Справа Громад» передали спорядження та пікап для новоствореної бригади ЗСУ. 

«Ми всі пам’ятаємо, як Головнокомандувач Збройних Сил Залужний разом із генералом Забродським сказали, що нам для ефективної перемоги потрібно 20-30 нових бригад. І от сьогодні ми комплектуємо новостворену бригаду. Ми не скажемо яку, але вона вже найближчим часом завершу бойове злагодження і буде виходити», – повідомив Петро Порошенко. 

«Це – ретранслятор для бригадного комплекту. Це дрони «Autel», вони будуть довозитися і забезпечувати інформацією командирів взводів і рот. Це – радіостанції, антени, навігатори. Це – захищені планшети, які є великим дефіцитом. Ми взяли десяток, і це зробило наш день», – показує гаджети для артилеристів п’ятий Президент. 

Порошенко також показав сотню буржуйок, які готові відправитись на передову. «Ми їх замовили, в тому числі і на українських виробництвах військово-промислового комплексу, включно з «Кузнею на Рибальському». Ми маємо сьогодні бригадний комплект, який складається із сотні буржуйок. Це фантастична буржуйка, де можна і посушити берці, і забезпечити прогрів, коли ночі холодні. А вже через два тижні буде мінусова температура вночі», – говорить Порошенко.

Також у бригаду для артилерійських і протитанкових підрозділів передають новий пікап Mitsubishi L200. 

«Все буде Україна! З новими українськими бригадами, з контрнаступом на Харківщині, з контранступом на Херсонщині, і з відбиттям російського наступу на Донбасі – ми переможемо», – переконаний Петро Порошенко. 

Як відомо, за півроку після початку широкомасштабного вторгнення російської армії структури Порошенка з волонтерами передали у ЗСУ допомогу на суму майже 46 млн доларів США. За ці кошти були придбані тисячі бронежилетів та кевларових шоломів, зброя, сотні автомобілів на потреби фронту, серед них бронемашини, вантажівки та пікапи, тепловізори, сотні дронів, електрогенератори, цифрові радіостанції, старлінки, військовий одяг, турнікети, натівські аптечки, системи очистки води, засоби для будівництва.