У боях за Україну, загинув активіст партії з Тернопільщини Федір Котузяк

У Заліщиках на Тернопільщині попрощалися із загиблим Героєм, активістом місцевого осередку «Європейської Солідарності», щирим і небайдужим, відданим патріотом своєї країни 42-річним Федором Котузяком.

Федір був старшим лейтенантом. Коли ворог здійснив повномасштабний наступ на нашу країну, він не вагався і пішов туди, де вважав себе найбільш потрібним – на фронт.

На жаль, життя воїна обірвалося… 8 липня Федір Котузяк загинув у боях у селі Дементіївка Харківської області. І лише тепер за понад два місяці від загибелі, рідні можуть провести його в останню путь…

«10 років тому Федір був дільничним у райвідділі, але потрапив в ДТП і отримав травми, які через рік лікування примусили його покинути службу. Тому з початком повномасштабного вторгнення у місцевому військкоматі його відмовились відправляти на фронт. І тоді він поїхав до столиці. На початку квітня потрапив до київської тероборони. Для Федора офіцерська честь була понад усе. Достойний, чесний, справедливий і мужній. Федір – справді Герой. Вічна йому пам‘ять і наша шана… Низько схиляємо голови у скорботі. Щиро співчуваємо родині…», – розповідає голова Заліщицької міської ради, член партії «Європейська Солідарність» Іван Дрозд.

У Героя залишились мама, дружина Галина і дочка Юлія.