«Блеяння маніяка-диктатора» – Порошенко жорстко відповів на заяви путіна

Петро Порошенко під час виступу з трибуни Верховної Ради закликав виключити росію з Радбезу ООН і негайно надати Україні План дій щодо членства в НАТО.    

«Сьогодні, у день Другої Пречистої та Міжнародний день миру, маніяк-диктатор виголосив своє «блеяння». Що змусило його це зробити? Єдність і мужність українського народу. Мужність і героїзм Збройних Сил України. Світова коаліція на підтримку України, яка демонструється нашими партнерами. І безпорадність збройних сил російської федерації, яких перемололи Збройні Сили України на території України в наших операціях», – констатує п’ятий Президент.

«Вони вимушені мобілізувати зеків, гвалтівників, «опущених». Ці всі теж зламалися – несіть нових. І вони оголошують мобілізацію», – зазначає Петро Порошенко.

«Ми впевнені в тому, що це також і потужний меседж для росіян, які мають зрозуміти: це не якась «воєнна операція», це повноцінна війна, за яку вони заплатили і ще заплатять», – наголосив Порошенко.

Він закликав західних союзників дати Україні ще більше зброї та фінансової допомоги, а також посилити санкції проти росії.

«ООН – вилучіть росію з Ради Безпеки. НАТО – прийміть Україну в члени НАТО, дайте План дій щодо членства», – говорить Петро Порошенко.

«путін! Врешті-решт забирайся геть з України!», – сказав Петро Порошенко.