В бою за Україну загинув депутат Запорізької міськради, герой оборони ДАПу Вячеслав Зайцев

В бою загинув депутат Запорізької міськради від «Європейської Солідарності», незламний «кіборг», історик, науковець Вячеслав Зайцев.

«Ще одна втрата для нашої команди та для всієї України… Він захищав свою рідну Хортицю і всю Україну. Звістка про загибель Вячеслава Зайцева — як грім серед ясного неба. У рідному Запоріжжі його знає кожен як дуже чесну та добру людину. Та і для міста він зробив багато — як науковець, досліджуючи пам‘ятки Запорізького козацтва, і як депутат міської ради від «Європейської Солідарності». Вячеслав до останнього подиху служив своїй державі і захищав її», – написав у Facebook Петро Порошенко.

«Пам’ятаю, коли, будучи президентом, мав честь потиснути руку та нагородити орденом «За мужність» безстрашного захисника Донецького аеропорту. Коли він пішов у 2014 році захищати Україну, то вибрав для цього найгарячіші точки. А повернувшись згодом додому – приєднався до нашої команди як депутат, захищав інтереси ветеранів АТО, вів наукову діяльність. У лютому знову взяв до руки зброю, пішовши на фронт в лавах Збройних Сил України», – пише Порошенко.

«Вячеслав загинув у бою. У нього залишилась дружина та донечка. Мої щирі співчуття родині та близьким. Вічна пам‘ять Герою…», – пише п’ятий Президент.

«Європейська Солідарність» висловлює щирі співчуття родині та побратимам Вячеслава Зайцева.