Порошенко привіз тепло підрозділу, який береже тепло і світло українців

Петро Порошенко привіз буржуйки та генератори у підрозділ протиповітряної оборони на Дніпропетровщині. 

«Починається повітряна тривога, на міста летять «шахіди» та ракети, лунають вибухи. Найкращі слова, які можна почути в цей момент: «не хвилюйтеся, працює ППО». А хто ж такі ці ППО? Знайомтеся, це ті самі хлопці, які бережуть наше небо», – пише Порошенко у Facebook.

«Лише за минулий день вони збили два іранські дрони, які російська армія відправляла на нашу енергетичну інфраструктуру», – повідомив Петро Порошенко.

«путін розраховує на холодну зиму, він думає, що залякає нас. Не залякає. Найперше, завдяки цим хлопцям. А щоб їм було ще тепліше і вони завжди були заряджені, ми з командою передали їм буржуйки та генератори», – зазначив Порошенко.

«Я пишаюся тим, що стою поряд з ними, бо саме завдяки їх професійній роботі на Дніпропетровщині та найближчих областях є світло та тепло. Лише за останній тиждень ці хлопці збили аж шість шахідів. Далі буде», – резюмує Порошенко. 

Як повідомили у ГО «Справа Громад», волонтери спільно з Фондом Порошенка вже замовили виробництво 1500 буржуйок. Волонери наголошують – на фронт потрібні десятки тисяч пічок, тому цей проект буде розширюватись.