Щоб у Херсоні був свіжий хліб: Порошенко з волонтерами везе у місто пекарню і потужний генератор

Петро Порошенко разом із волонтерами купив для звільненого Херсона хлібопекарське обладнання. Два комплекти техніки для випікання хліба найближчим часом будуть доставлені і змонтовані в обласному центрі, а потужний генератор забезпечить техніку струмом.

«Що зараз потрібно Херсону? Потрібна електроенергія, потрібне тепло, потрібні продукти харчування. І в першу чергу свіжий хліб. Його не вистачає по всій країні у зв’язку з тим, що більшість пекарень потребують електричної енергії. Але в Херсоні особливо. Тому наша команда ГО Справа Громад, Фонд Порошенка, ГО “Res_Publica. Брати по Зброї” вирішила купити обладення, генератор та запустити в Херсоні мініпекарню», – пояснює п’ятий Президент.

«Ми готуємося до поїздки у Херсон – не з порожніми руками. Ви зараз бачите хлібопекарське обладнання. Це два тістоміси, дві пічки, а також – потужний генератор для пекарні, яка буде забезпечувати Херсон свіжим хлібом, поки не буде налагоджена робота державних, муніципальних інституцій», – зазначає п’ятий Президент.

«Прямо зараз ця техніка їде для монтажу. В Херсоні вже знайдене приміщення, воно оглянуте, підведена вода, готові позиції для встановлення генератора, знайдені фахівці, які будуть займатися випічкою хліба. Є волонтери – наша херсонська «Справа Громад», яка пережила цю окупацію. І я сподіваюся, що через декілька днів ми зможемо дати херсонцям першу продукцію», – пояснює п’ятий Президент.

Петро Порошенко також повідомив, що у Херсоні активісти «Справи Громад» розгорнули намети з пунктами обігріву: «вже в Херсоні знаходяться наші намети, пункти обігріву, міні-генератори, які будуть забезпечувати Старлінки для того, щоб спробувати дати зв’язок. Люди мають відчути, що пекло окупації для них закінчилося. Вони знову вдома, а дома завжди тепло і пахне свіжим хлібом», – говорить Петро Порошенко.