Порошенко в ефірі CNN Turk: терористи-«вагнерівці», які воюють зараз на Донбасі, будуть знищені

Петро Порошенко в ефірі телеканалу CNN Turk зазначив, що на Донбасі у складі російських окупаційних військ воюють найманці з ПВК Вагнера, які скоїли військові злочини у Сирії. Він наголосив, що попри сирійський досвід в Україні вони не мають шансів і будуть знищені. 

«Зараз вони зосереджені на території навколо Бахмута. Там дуже жорстокі бої. Це саме те місце, звідки атакує так звана приватна військова група Вагнера. Вони не є людьми без досвіду, вони дуже добре навчені російські солдати, які координують роботу з безпілотниками, артилерією. Але ми не даємо їм жодного шансу взяти Донбас», – наголошує Порошенко.  

«Хто ця група Вагнера? Це терористи – ваші турецькі відомства точно знають, що це означає. Терористи, які вбивають і катують мирних жителів, їм платить російська корупційна кримінальна структура. І вони приходять сюди лише для того, щоб вбивати українців і забирати гроші. Вони намагаються використати той досвід, який вони отримали в Сирії, а ми їм цього не дозволяємо.  Вони залишаться тут назавжди», – наголосив Порошенко.