Форум IDU у Вашингтоні ухвалив Резолюцію на підтримку України і визнав росію країною-спонсором тероризму

За результатами Форуму Міжнародного демократичного союзу у Вашингтоні, у якому від Украіни брав участь лідер  партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко, 9 грудня була схвалена Резолюція на підтримку України. 

Міжнародний демократичний союз, який об’єднує більше 80 партій з 65 країн, підтвердив міцну єдність та солідарність з народом України, який продовжує хоробро та самовіддано боротися з російською агресією, метою якої є знищення українського вільного та демократичного суспільства.

Лідери демократичних партій у найжорсткішій формі засудили російську агресію проти України і вимагають від путінського режиму негайно припинити військові дії та вивести окупаційні війська з усіх міжнародно визнаних територій нашої держави. 

Як повідомила Міжнародний секретар партії «Європейська Солідарність» Вірджинія Дронова, IDU визнав путінську росію країною-спонсором тероризму та країною, яка використовує терористичні засоби, як це зазначено у рішеннях Європарламенту та національних парламентів. IDU закликає уряди демократичних країн вжити заходів для всеохоплюючої міжнародної ізоляції путінського режиму, посилення режиму секторальних та індивідуальних санкцій, а також створення міжнародного трибуналу для притягнення до відповідальності за воєнні злочини та звірства в Україні. 

Демократичний світ вшановує мужність та самопожертву Збройних Сил України, волонтерів та всіх українців, які об’єднали зусилля задля захисту своєї країни від знищення реваншистським та неоімперіалістичним путінським режимом. У зв’язку з цим, Міжнародний демократичний союз закликав світове співтовариство прискорити постачання Україні сучасних озброєнь для звільнення тимчасово окупованих територій, а також технічної допомоги для зміцнення енергетичної стійкості в умовах цілеспрямованого знищення агресором критичної інфраструктури. 

Лідери також визнали стратегічну важливість прискорення процесу інтеграції України до ЄС та НАТО, що стане найефективнішою довгостроковою безпековою гарантією і для Украіни, і для європейського континенту.