На Донеччині у боях за Україну загинув депутат “Європейської Солідарності” Роман Остапів

Трагічна звістка вчергове сколихнула нашу команду Європейська Солідарність – на війні загинув військовослужбовець Збройних Сил України, депутат Великогаївської сільської ради Тернопільського району від партії ЄС 46-річний Роман Богданович Остапів.

“До війни Роман Богданович працював заступником директора ПП “Агрофірма “Медобори”. Але коли ворог здійснив повномасштабний наступ на нашу країну, став на її захист. У лавах ЗСУ перебував з весни 2022 року, гідно виконуючи свій військовий обов’язок”, – зазначає депутат Тернопільської районної ради із фракції “ЄС”, його колега Володимир Дзудзило.

“Наша команда на Тернопільщині вже втратила п’ятьох Героїв – партійців Андрія Теребія і Назара Мялікгулиєва, депутатів Володимира Левицького і Романа Остапіва, і прихильника партії Федора Котузяка”, – додає він.

За його словами, Роман Остапів був дуже відповідальною людиною, турботливим батьком і відданим чоловіком. Небайдужим та свідомим громадянином своєї країни.

“Роман був членом нашої команди і будучи депутатом сілької ради завжди переймався проблемами громади, інтереси якої представляв. Як на підприємстві, де він був заступником директора, так і в депутатському корпусі працював задля людей і намагався допомогти у будь-якій ситуації”, – розповідає Володимир Дзудзило.

А 10 січня його не стало… Загинув Герой під час виконання бойового завдання на Донеччині.

У Романа Остапіва залишилися дружина Наталя та двоє дітей – син Владислав і донька Анна.

Щирі співчуття усій родині, рідним і близьким з нагоди непоправної втрати… Вічна пам’ять і слава Герою…